Kalendář Mažoretek SympA z. s. 

Termíny pro soutěžní sezónu 2017/2018

Školní rok 2018/2019


15. 12. 2018 Víkendové soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY 

Víkendové soustředění Kadetky, Seniorky

14. 12. Vystoupení skupinka Píšťalky,

ZŠ PÍSNICKÁ 15:15 hodin

14. 12. Vystoupení skupinka PÍŠŤALKY


17. 12. 2018 Trénink sólovek

Pondělí 16:00 - 17:00 Sólo pom Lucinka K. juniorky

Pondělí 17:00 - 18:00 Duo baton, Lucka a Linda juniorky

Pondělí 18:00 - 19:00 mini mix juniorky


Pondělí 15:00 - 16:00 Nikča N., kadetky

Pondělí 16:00 - 17:00 Sólo Agátka Š. kadetky

17:00 - 18:00 Sólo Linda Z. kadetky


19. 12. Trénink sólovek

Středa 16:00 - 17:00 Duo Agátka a Anička kadetky

17:00 - 18:00 Nikolka J. sólo kadetky, 

18:00 - 19:00 Mirinka J. sólo kadetky


21. 12. Trénink sólovek

Pátek 16:00 - 17:00 Linda Z. kadetky

17:00 - 18:00 Nikolka J. sólo a Mirinka J. sólo


19. 12. Vystoupení skupinka DUHOVKY od 18:00 - 20:00

DIVADLO NA FIDLOVAČCE

19. 12. Vystoupení skupinka DUHOVKY



20. 12. 2018 15:00 Charitativní vystoupení - DOMOV PRAHA 3

 - vystoupení miniformací, sóloformací a formací -

- informace zašleme co nejdříve -

OŠD Praha 3, Habrová 2 

https://www.domovpraha3.cz/



ROK 2019

11. 1. 2019 Pátek, SympA akce, bude doplněno

12. 1. 2019 (pouze sobota) Víkendové soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY,

MAMINKY (18:00 - 20:00) hodin

- bude upřesněno -


19. 1. 2019  Víkendové SOBOTNÍ soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY

MAMINKY (18:00 - 20:00) hodin 

- dodatečný nědělní trénink 20. 1. 2019 v HALE (hody, prostor) -

Kadetky 10:00 - 13:00 ÚČAST POVINNÁ

Juniorky 13:00 - 16:00 ÚČAST POVINNÁ

Seniorky 16:00 - 19:00 ÚČAST POVINNÁ


26. - 27. 1. 2019 Školení porotců

- Staré Splavy, informace pouze pro trenérky -


30. 1. 2019 - Charitativní vystoupení pro SENIORY od 13 hod do cca 15 hod

- bude upřesněno -


16. a 17. 2. 2019 Školení twirling Chotěboř

- informace pouze pro trenérky -


23. 2. 2019 NEPOSTUPOVÁ SOUTĚŽ ŘÍČANY U BRNA

https://dvehulky.cz/?text=571-o-ricanskou-pusinku-2019


24. 2. 2019 Dodatečný nědělní trénink v HALE (hody, prostor)

Kadetky 10:00 - 13:00 ÚČAST POVINNÁ

Seniorky 13:00 - 16:00 ÚČAST POVINNÁ

Juniorky 16:00 - 19:00 ÚČAST POVINNÁ


9. 3. 2019 Víkendové SOBOTNÍ soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY

MAMINKY (18:00 - 20:00) hodin


23. 3. 2019 Víkendové SOBOTNÍ soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY

- dodatečný nědělní trénink 24. 3. 2019 v HALE (hody, prostor) -

Kadetky 10:00 - 13:00 ÚČAST POVINNÁ

Juniorky 13:00 - 16:00 ÚČAST POVINNÁ

Seniorky 16:00 - 19:00 ÚČAST POVINNÁ


27. 4. 2019 Víkendové SOBOTNÍ soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY

- dodatečný nědělní trénink 28. 4. 2019 v HALE (hody, prostor) -

Juniorky 10:00 - 13:00 ÚČAST POVINNÁ

Kadetky 13:00 - 16:00 ÚČAST POVINNÁ

Seniorky 16:00 - 19:00 ÚČAST POVINNÁ


25. 5. 2019 Víkendové SOBOTNÍ soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY 


8. 6. 2019 Víkendové SOBOTNÍ soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY 


29. 6. 2019 Víkendové SOBOTNÍ soustředění KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY 


Soutěžní kola asociace CMA

9. 3. 2019 Kvalifikace LITOVEL

17. 3. 2019 Kvalifikace ŘÍČANY - účast -

30. 3. 2019 Kvalifikace JESENÍK

6. 4. 2019 Kvalifikace CHRUDIM


Semifinále

13. - 14. 4. 2019 Semifinále NYMBURK 

4. - 5. 5. 2019 Semifinále OLOMOUC- účast -


Finále České republiky

10. - 12. 5. 2019 HRADEC KRÁLOVÉ - účast -


Mistrovství Evropy

4. - 7. 7. 2019 ZAGREB, CHORVATSKO - účast -



 

15. 6. 2019 Antonínská pouť na TOČNÉ 

- povinné vystoupení pro KADETKY a JUNIORKY -


15. 6. 2019 Festival jídla DOBŘICHOVICE

- povinné vystoupení pro KADETKY a JUNIORKY -


3. 7. - 8. 7. 2019 MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 CHORVATSKO

- bude upřesněno -


Festival s orchestrem z Německa - 

9. 7 - 15. 7. 2019

 3. - 16.8. 2019 Letní soustředění soutěžních skupin

- povinné  pro KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY -