Sobotní soustředění ZÁŘÍ, souhrn Jun+Sen

Dnes se konalo první soustředění v nové sezóně. Nejprve jsme se s holkami rozehřály, a pak jsme se vrhly na protahování. Dále jsme se věnovaly hodům a to jak otočkám, tak přehozům. Každá dívka si zkusila házet s každou v týmu, a to je pro ně velice přínosné kvůli pozdější tvorbě choreografií.


Následovalo trénování defilé junior. Zde poprosím všechny kdo chyběly, aby se doučily defilé, video pošlu do skupiny na whats appu i messengeru. Popř. mě kontaktujte a zašlu vám ho. Každá seniorka nahrazovala jednu juniorku, zde přikládám seznam:

Iva - Pája

Kája - Kiky

Kotě - Míša

Lenka - Eliška V.

Páťa - Natálka

Julča - Kačka

Meli - Sára

Emma - Linda

(Vlevo jméno náhradnice)


Pak nadešel čas na pořádný oběd a chvilku odpočinku. Po obědě jsme z důvodu malého počtu holek dělaly chvíli sóloformace. Anička začala se svým novým batonovým sólem. Sofinka se vrhla na sólo pompom, Terka a Iva na duo senior a Páťa s Emmčou na sólo 2 baton. Do toho jsme nové holky učily větší rozmanitost prvků, a vysvětlovaly přesněji jednotlivé prvky např. hadici. Následně jsme s Luckou přemýšlely jak vylepšit a upravit její sólo baton.


Po všech sóloformacích jsme si daly pauzu od hůlky a procvičily gymnastiku na air tracku.


K závěru soustředění jsme dopilovávaly defilé junior a přidaly do miniformace senior. A úplně na závěr nás čekal hlavolam z rukou, který byl velice náročný na mozek, který bude začátkem seniorského defilé.


Byl to velice náročný den, ale plný smíchu, psů, fotek a všeho dalšího, juniorky moc dobře ví 😊. A podotkla bych, že si velice oblíbily AirDrop. Tak se všichni držte a snad se nás příště sejde víc než dneska.

Zítřejší sóloformace jsou bohužel kvůli nedostatečnému počtu dívek zrušené. Soustředění Kadetek je zítra podle plánu a my se na ně už těšíme 💕22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše