Vystoupení Základní škola Jižní
www.zsjizni.cz 

Zahradní slavnost ke Svátku sousedů a MDD

2. 6. 2022

PROGRAM VYSTOUPENÍ NÍŽE

Vystoupení přoběhne v rámci zahradní slavnosti.

Dívky mají zajištěné půjčení kostýmu zdarma a dohled a pomoc trenérky po celou dobu vystoupení.

Před vystoupením proběhne ještě přípravný trénink, kde si dívky choroografii ještě znovu vyzkouší.

Přesný časový harmonogram upravíme ihned, jak bude ze strany ZŠ zveřejněný.

SRAZ VŠECH MAŽORETEK V 15:30 hodin u hlavního vchodu ZŠ JIŽNÍ.

Soutěžní skupinka Kadetky, pouze miniformace prosíme ať mají kompletní vybavení jako na soutěž - boty, hůlku, kostýmy, hřeben, gumičku, pinetky

Mažoretky Fialky prosíme aby nezapomněly:

Hůlku

Bílé botky - ideálně cvičky nebo piškoty

Gumičku do vlasů

Hřeben

Lak na vlasy

Pinetky 10 ks (černé nebo stříbrné obyčejné sponky)

Kostým zajistí trenérka a přinese dívkám rovnou na vystoupení

Vystoupí tyto mažoretky

Skupinka Fialky, Základní škola Jižní

Velká formace - choreografie všech dětí ze skupinky

Soutěžní skupina Kadetky

Miniformace

Sólo Agátka

Duo Agátka a Eliška

Soutěžní skupina Seniorky

Duo baton Kája a Páťa

Sólo 2baton Páťa

Program, schválený ZŠ Jižní
Zahradní slavnost 

Zahájení 15.30 – moderátorský vstup, uvítání, seznámení s programem

1. blok cca 15.35 – 16.15 (čistá délka vystoupení 28 minut + 10 minut moderátoři a nástupy = cca 40 min) 

Moderují – volitelná dramatika - Markéta Berounská, Irena Ficenecová, Tereza Antony 

15:35 – 15:38 Předškoláci - Sloník Toník (2 min) - Irena 

15:38 – 15:41 5.V - taneční mix (2 min)  - Irena  

15:41 – 15:45 6. Š - taneční vystoupení  Rave in the grave (2,46 min) Irena 

15: 45 – 15:47 6.Š - taneční vystoupení Sofia (1,15 min) - Irena 

15:47- 15:50  6.U - taneční vystoupení Macarena – Tereza 

15:50 – 15:53 6.U - taneční vystoupení Barbie girl - Tereza 

15:53 – 15:56 6. T - taneční vystoupení Bella ciao - Tereza 

15:56 – 15:59 6. T - taneční vystoupení Believer – Tereza 

15:59 – 16:03 5. Ž - taneční vystoupení Waka Waka – Markéta 

16:03 – 16:07 5. Ž - taneční vystoupení I´m blue – Markéta 

16:07 – 16:11 5. Ž - taneční vystoupení Rockabye - Markéta 

16:11 – 16:15 2.F - Kovbojové z 2.F (Lenka K.) 3,20 min - Markéta 

(tatami, koberce z tělocvičny, ideálně z nové - je blíž, 10 min) 

2. blok cca 16.25

16:25 – 16:30 Judo - (max. 5 min. lze zkrátit) – zůstanou, pomohou s koberci po Kristýně Skořepové - Klára 

16:30 – 16:32 JNS Cheerleaders - Kristýna Skořepová a Laura Benová (1,5 min) - Klára 

16: 32 – 16:35 Úklid koberců cca 3 min při moderování  

16:35 – 16:37 SympA č. 1- duo Agátka Sedláková a Eliška Pfeiferová (1,3 min) - Sofie 

16:37 – 16:42 Baby dance Praha č. 1  - Odcizení (3,49 min) - Klára 

16:42 – 16:44 SympA č. 2- duo baton Kája Klímová a Páťa Švejcarová (1,30 min) - Sofie 

16:44 – 16:48 Baby dance Praha č. 2 - Sylfidy (2,43 min) – Klára 

16:48 – 16:50 SympA č. 3 - kadetky miniformace (1,3 min) - Ája 

16:50 – 16:54 Domino č. 1 - soutěžní tým Disco dance (4 min) - Ája 

16:54 – 16:57 Domino č. 2 - kroužek Jižní Mach a Šebestová (2,5 min) - Ája 

16:57 – 17:03 Baby dance č. 3 – Carmen (4,30min) - Klára 

17:03 – 17:06 Indance č. 1 – Pop Balet 1 – Cover Me In Sunshine  (2,2 min) - Sofie 

17:06 – 17:08 Domino č. 3 - sólo Aneta Malá (1 min) - Ája 

17:08 – 17:10 SympA č. 4 - sólo 2 batony Páťa Švejcarová (1,3 min) - Sofie 

17:10 – 17:13 Baby dance č. 4 – Neboj (3,1 min) - Klára 

17:13 – 17:15 SympA č. 5 - školní kroužek Fialky (1 min) - Sofie 

17:15 – 17:16 SympA č. 6 - sólo baton Agátka Sedláková (1,3 min) - Sofie 

17:16 – 17:20 Indance č. 2  - Pop Balet 2 – Anubis (3,45 min) - Ája 

17:20 – 17:22 Mariana Kostelacová a Anička Kubalíková  - výrazový tanec (2 min) – Klára 

17:22 – 17:25 Indance č. 3 - Pop Balet 1 - Ještě se nejde spát (3 min)  – Ája 

17:25 – 17:28 Baby dance Praha č. 5 - Šostakovič (3.2 min) – Klára 

17:28 – 17:32 Opatow Flavours – Matyáš Jalůvka a spol. - breakdance (3.5 min) – Sofie 

17:32 – 17:36 ??? Contemporary dance Ája a spol. (3:5 min) - Sofie  

   

 

3. blok cca 17.50 – 18.30  (celková délka vystoupení cca 30 min + 10 min moderátoři a nástupy = 40 min) 

(nastěhovat keyboard, mikrofony?)  

Moderují Kristýna Bakosová a Markéta Jandová 

17:50 – 17:56 ZUŠ Vadima Petrova - Jiřičky (Emil Hradecký - Den naruby a Anežka na Sněžku) 5 min - Kristýna 

17:56 – 18:03 ZUŠ Vadima Petrova - Komorní sbor (čtyři písně Ilji Hurníka) 7 min - Markéta 

18:03 – 18:10 ZUŠ Vadima Petrova – Žesťový soubor (Jiří Linek, Korunovační intrády / Slavnostní fanfára) 7 min - Kristýna  

18:10 – 18:16 Druhé ročníky (názvy tříd??) ZŠ Jižní - Malé kotě / Štěně 6 min - Markéta 

18:16 – 18:22 4. C (Cikády) - O šípkových růžích / Nes mě loďko ke břehu 6 min - Kristýna 

18:22 – 18:25 5.V - Tři citronky 

18:25 – 18:35 5. Z (Zajíci) – Ezop a brabenec / David a Goliáš 8 min (musí jít až po 18.00, do 18.00 jsou v sálku) - Markéta 

 

4. blok cca 18.35 – 19.00 

Projev ředitele školy 

9. H - taneční vystoupení, název, minuty??? 

9.CH - taneční vystoupení, název, minuty??? 

9.J - taneční vystoupení, název, minuty???  

 Asi bez jejich projevů, že?! 

 

Ukončení akce